Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

 • Polcar: Wały napędowe - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:25:52

  Oferta części układu przeniesienia napędu została wzbogacona o wały napędowe. W chwili obecnej oferta zawiera 31 referencji i będzie sukcesywnie rozszerzana. Aktualna oferta wałów napędowych dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu przeniesienia napędu -> Wały napędowe.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Zwrotnice koła SRLine - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:20:16

  Informujemy, że nasza oferta części układu kierowniczego została wzbogacona o zwrotnice koła marki SRLine. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii produkcji zwrotnice SRLine charakteryzuje stabilna jakość oraz 2-letnia gwarancja. W tej chwili oferta zawiera 132 referencje i będzie sukcesywnie rozszerzana. Numery zwrotnic w katalogu eCar rozpoczynają się od sygnatury ZW-. Aktualna oferta zwrotnic koła dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu kierowniczego -> Zwrotnice.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Turbosprężarki regenerowane - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:15:54

  Informujemy o wprowadzeniu do oferty regenerowanych turbosprężarek. Turbosprężarki regenerowane są przez firmę zlokalizowaną na terenie EU. Regeneracja turbosprężarki jest kompletna (wymienione na nowe wszystkie elementy wewnętrzne; wyważony wirnik oraz koło kompresji; sprawdzona szczelność pod ciśnieniem 4,5 bara; myty, czyszczony i piaskowany korpus pochodzący z firm: Garrett lub BorgWarner). Opakowanie turbosprężarki zawiera zestaw wszystkich uszczelek potrzebnych do poprawnej instalacji, protokół wyważenia oraz kartę gwarancyjną. Przy zakupie pobierana jest kaucja w wysokości 280 zł netto. Obecnie oferta obejmuje 168 najbardziej popularnych referencji. Asortyment ten jest dostępny w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Układy zasilania powietrzem -> Turbosprężarki.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Spryskiwacze reflektorów - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:08:44
  Informujemy, że nasza oferta została rozszerzona o nowy asortyment - spryskiwacze reflektorów, który obecnie obejmuje 97 najbardziej popularnych referencji i będzie systematycznie rozszerzany. W związku z wprowadzeniem do oferty spryskiwaczy reflektorów zmianie uległa nazwa grupy asortymentowej w katalogu w zakładce „Nadwozie i części powiązane”. Dotychczasowa nazwa „Wycieraczki i części powiązane” została zastąpiona określeniem „Czyszczenie szyb, reflektorów i części powiązane”. Listę nowości znajdą Państwo w ulotce. Asortyment ten jest widoczny w katalogu eCar w zakładce Nadwozie i części powiązane -> Czyszczenie szyb, reflektorów i części powiązane -> Pompki, dysze i zbiorniczki spryskiwaczy.
  Ulotka - pdf
 • Polcar: Filtry cząstek stałych (DPF) - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:00:45

  Informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty wysokiej jakości filtrów cząstek stałych (DPF). Oferowane filtry cząstek stałych (DPF) produkowane są przez fabrykę zlokalizowaną na terenie EU, która produkuje również dla znanych światowych marek. W chwili obecnej w naszej ofercie znajduje się 18 najbardziej popularnych i poszukiwanych na rynku referencji. Oferta będzie systematycznie rozszerzana. Aktualna oferta dostępna jest katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Układy wydechowe -> Filtry cząstek stałych.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Zaciski hamulcowe – rozszerzenie oferty Polcar

  2018-05-14 17:02:52

  Informujemy o rozszerzeniu oferty części "Układów Hamulcowych" o nowe zaciski hamulcowe. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom możliwość wyboru pomiędzy częścią regenerowaną a nową (nie wymagającą uiszczania kaucji). Listę nowości znajdą Państwo w ulotce. Aktualna oferta zacisków hamulcowych dostępna jest w katalogu eCar, w zakładce: Mechanika -> Układy hamulcowe -> Hydraulika.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Korki spustowe oleju - nowość w ofercie Polcar

  2018-05-14 16:43:11

  Informujemy o rozszerzeniu oferty asortymentu "Miski olejowe i ich części" o korki spustowe oleju. Dwadzieścia dwa rodzaje korków, znajdują zastosowania w ponad 1250 modelach, z uwzględnieniem wersji silnikowych. Oferowane są w kompletach z uszczelkami miedzianymi, gumowo-stalowymi, stalowymi, z kauczuków NBR i Viton - zgodnie z zaleceniami producentów samochodów OE. Zapaszmy do zapoznania się listą nowości i ich zastosowaniem. Aktualna oferta dostępna jest w katalogu eCar, w zakładce: Nadwozie i części powiązane -> Miski olejowe i ich części. 
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Śruby i nakrętki do kół - nowość w ofercie Polcar

  2018-05-14 16:04:14
  Informujemy o wprowadzeniu do oferty śrub i nakrętek do kół. Dwadzieścia nowych referencji śrub i nakrętek umożliwia montaż zarówno felg stalowych jak i ze stopów lekkich, w ponad 650 modelach i generacjach samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych referencji oraz z aktualną ofertą produktów dostępną w katalogu eCar, w zakładce: Akcesoria -> Spinki i elementy montażowe. 
  Ulotka - pdf